Dzień 1

Przylecieliśmy, ogarnęliśmy wszystkie formalności (Internet, JRPass, SUICA), znaleźliśmy tanie połączenie do lokalizacji, która nas interesuje (płacenie ponad 3000 JPY kiedy można zapłacić 1050 JPY jakoś nam się nie uśmiechało).

Nasza gospodyni zajechała po nas na stację i tu nastąpiła rzecz przerażająca, jazda samochodem po tych wszystkich małych uliczkach to coś za co osobiście podziękuje. Ludzie chodzą sobie po ulicy, jezdnia jest tak wąska, że samochody mijają się na granicy błędu, a wszyscy jadą sobie po prostu środkiem, bo czemu by nie. A na koniec jazda na wstecznym wąską krętą uliczką (tak z 300m pewnie).  Szczerze podziwiam.

Zdjęcie pokoju wrzucę jak trochę ogarniemy rzeczy, bo na razie wstyd. 😀 Jak na 3 osoby jest bardzo mały, ale nie planujemy za wiele w nim czasu spędzać. :)

A teraz kończę, bo zasypiam, zdjęcia jutro pojawią się pod postem (to znaczy chodzi o moje jutro, czyli wieczorem w Polsce).

2 Komentarzy

 1. Dary

  O, dobrze, że nic was w czasie lotu nie zjadło 😛 Jakie linie lotnicze?

  Mam nadzieję, że jutro jak się ogarnięcie będzie jakaś porządna notka, bo taka to jeno smaka robi, a żadnych konkretów!

  1. kuras (Post autora)

   Przepraszam, wczoraj naprawdę zasypiałem nad klawiaturą (chyba z 5 razy zanim się poddałem), zaraz się biorę za robotę nad zdjęciami i całą resztą z dzisiaj.

   Lecieliśmy Aeroflotem, całkiem fajnie było, jedzenia pod dostatkiem miło sympatycznie, ewentualny minus taki że z racji mojego wzrostu miałem trochę ciasno, ale to już musiał bym zmienić samolot a nie linie 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *